strony internetowe zabrze, gliwice

Poznaliśmy terminarz Centralnej Ligi Juniorów

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2018/19. Zabrzanie rozpoczną rozgrywki od derbowego meczu z Ruchem Chorzów.

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia 

  • Motor Lublin - Legia Warszawa 
  • Pogoń Szczecin - Elana Toruń 
  • Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 
  • Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 
  • Śląsk Wrocław - Cracovia 
  • Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia 
  • Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 
  • Korona Kielce - GKS Bełchatów 


Kolejka 2 - 11-12 sierpnia 

  • Legia Warszawa - GKS Bełchatów 
  • Ruch Chorzów - Korona Kielce 
  • Arka Gdynia - Górnik Zabrze 
  • Cracovia - Escola Varsovia Warszawa 
  • Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 
  • Elana Toruń - Lech Poznań 
  • Motor Lublin - Pogoń Szczecin 


Kolejka 3 - 18-19 sierpnia 

  • Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 
  • Lech Poznań - Motor Lublin 
  • Wisła Kraków - Elana Toruń 
  • Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 
  • Escola Varsovia Warszawa - Zagłębie Lubin 
  • Górnik Zabrze - Cracovia 
  • Korona Kielce - Arka Gdynia 
  • GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 


Kolejka 4 - 25-26 sierpnia 

  •  
  • Legia Warszawa - Ruch Chorzów 
  • Arka Gdynia - GKS Bełchatów 
  • Cracovia - Korona Kielce 
  • Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 
  • Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa 
  • Elana Toruń - Śląsk Wrocław 
  • Motor Lublin - Wisła Kraków 
  • Pogoń Szczecin - Lech Poznań 


Kolejka 5 - 1-2 września 

  • Lech Poznań - Legia Warszawa 
  • Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 
  • Śląsk Wrocław - Motor Lublin 
  • Escola Varsovia Warszawa - Elana Toruń 
  • Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 
  • Korona Kielce - Zagłębie Lubin 
  • GKS Bełchatów - Cracovia 
  • Ruch Chorzów - Arka Gdynia 


Kolejka 6 - 8-9 września 

  • Legia Warszawa - Arka Gdynia 
  • Cracovia - Ruch Chorzów 
  • Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 
  • Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 
  • Elana Toruń - Górnik Zabrze 
  • Motor Lublin - Escola Varsovia Warszawa 
  • Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 
  • Lech Poznań - Wisła Kraków 


Kolejka 7 - 15-16 września 

  • Wisła Kraków - Legia Warszawa 
  • Śląsk Wrocław - Lech Poznań 
  • Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin 
  • Górnik Zabrze - Motor Lublin 
  • Korona Kielce - Elana Toruń 
  • GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 
  • Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 
  • Arka Gdynia - Cracovia 


Kolejka 8 - 22-23 września 

  • Legia Warszawa - Cracovia 
  • Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 
  • Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 
  • Elana Toruń - GKS Bełchatów 
  • Motor Lublin - Korona Kielce 
  • Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 
  • Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa 
  • Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 


Kolejka 9 - 29-30 września 

  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 
  • Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków 
  • Górnik Zabrze - Lech Poznań 
  • Korona Kielce - Pogoń Szczecin 
  • GKS Bełchatów - Motor Lublin 
  • Ruch Chorzów - Elana Toruń 
  • Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 
  • Cracovia - Zagłębie Lubin 


Kolejka 10 - 6-7 października 

  •  
  • Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 
  • Jagiellonia Białystok - Cracovia 
  • Elana Toruń - Arka Gdynia 
  • Motor Lublin - Ruch Chorzów 
  • Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 
  • Lech Poznań - Korona Kielce 
  • Wisła Kraków - Górnik Zabrze 
  • Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa 


Kolejka 11 - 13-14 października 

  • Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa 
  • Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 
  • Korona Kielce - Wisła Kraków 
  • GKS Bełchatów - Lech Poznań 
  • Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 
  • Arka Gdynia - Motor Lublin 
  • Cracovia - Elana Toruń 
  • Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 


Kolejka 12 - 20-21 października 

  • Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 
  • Elana Toruń - Zagłębie Lubin 
  • Motor Lublin - Cracovia 
  • Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 
  • Lech Poznań - Ruch Chorzów 
  • Wisła Kraków - GKS Bełchatów 
  • Śląsk Wrocław - Korona Kielce 
  • Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze 


Kolejka 13 - 27-28 października 

  • Górnik Zabrze - Legia Warszawa 
  • Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa 
  • GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 
  • Ruch Chorzów - Wisła Kraków 
  • Arka Gdynia - Lech Poznań 
  • Cracovia - Pogoń Szczecin 
  • Zagłębie Lubin - Motor Lublin 
  • Jagiellonia Białystok - Elana Toruń 


Kolejka 14 - 3-4 listopada 

  • Legia Warszawa - Elana Toruń 
  • Motor Lublin - Jagiellonia Białystok 
  • Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 
  • Lech Poznań - Cracovia 
  • Wisła Kraków - Arka Gdynia 
  • Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 
  • Escola Varsovia Warszawa - GKS Bełchatów 
  • Górnik Zabrze - Korona Kielce 


Kolejka 15 - 10-11 listopada 

  • Korona Kielce - Legia Warszawa 
  • GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 
  • Ruch Chorzów - Escola Varsovia Warszawa 
  • Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 
  • Cracovia - Wisła Kraków 
  • Zagłębie Lubin - Lech Poznań 
  • Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 
  • Elana Toruń - Motor Lublin 


Kolejka 16 - 17-18 listopada 

  • Legia Warszawa - Motor Lublin 
  • Elana Toruń - Pogoń Szczecin 
  • Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 
  • Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 
  • Cracovia - Śląsk Wrocław 
  • Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa 
  • Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 
  • GKS Bełchatów - Korona Kielce 


Kolejka 17 - 24-25 listopada 

  • GKS Bełchatów - Legia Warszawa 
  • Korona Kielce - Ruch Chorzów 
  • Górnik Zabrze - Arka Gdynia 
  • Escola Varsovia Warszawa - Cracovia 
  • Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 
  • Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 
  • Lech Poznań - Elana Toruń 
  • Pogoń Szczecin - Motor Lublin 

Źródło: PZPN


Źródło: http://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci/wydarzenia
 

Powrót do archiwum

gornikzabrze.pl


comments powered by Disqus
 
Reklama

Miejsce na Twój button,
napisz: deatrening@gmail.com
Ekstraklasa
Lp Drużyna Punkty Z. R. P.
1 Arka Gdynia 00 00
2 Cracovia 00 00
3 Górnik Zabrze 00 00
4 Jagiellonia Białystok 00 00
5 Korona Kielce 00 00
6 Lech Poznań 00 00
7 Lechia Gdańsk 00 00
8 Legia Warszawa 00 00
9 Miedź Legnica 00 00
10 Piast Gliwice 00 00
11 Pogoń Szczecin 00 00
12 Wisła Kraków 00 00
13 Wisła Płock 00 00
14 Zagłębie Lubin 00 00
15 Zagłębie Sosnowiec 00 00
16 Śląsk Wrocław 00 00